FOTO: Riodežaneiro karnevāls sasniedzis kulmināciju

0 komentāri

Slavenais Riodežaneiro karnevāls, kurā savu meistarību demonstrē reģiona labākie dejotāji, pulcējis simtiem tūkstošu skatītāju no visas pasaules.

Brazīlijas labākās sambas skolas mērojušās spēkiem pasaules slavenajā Sambodromā – tā ir parāde, kurā konkurējošās sambas skolas centās pārspēt cita citu ar krāšņākajiem tērpiem un maskām, skaļākajām balsīm un neparastākajām karnevāla platformām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katrai skolai ir karaliene, aiz kuras seko orķestris. Viņa parasti ir ģērbta viskrāšņāk, taču pēdējos gados šī loma kļuvusi arvien pretrunīgāka, jo par karalieni bieži uzstājas kāda slavena aktrise vai modele, nevis kāds no skolas.

Parādes, kas notika vairākas dienas, ir kulminācija piecu dienu ilgajam karnevālam, kurā apvienotas katoļticīgo Portugāles kolonistu un afrikāņu vergu tradīcijas. Karnevāla svinības noslēdzas šodien, 10. februārī.

Spilgtākos mirkļus no Riodežaneiro karnevāla skaties galerijā!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas