FOTO: rīdziniekus Baltājā naktī pārsteidz piecus metrus augsti milži

0 komentāri

Sestdienas naktī galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi, kuru vidū bija arī liela daļa gan vietējo, gan lietuviešu basketbola fanu, varēja baudīt Balto nakti.

Baltā nakts ir mūsdienu urbānās kultūras forums – viena nakts gadā, kad ikviens var izjust radoša nomoda stāvokli un gūt neikdienišķu pieredzi, iesaistoties mākslinieku radītās aktivitātēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zīmīgi, ka šogad UNESCO izsludinājuši Gaismas un gaismas tehnoloģiju gadu. Tieši tāpēc visi Baltās nakts pasākumi šogad saistīti ar gaismas tematiku. Baltā nakts Rīgā notiek jau desmito gadu.

Vienu no vislielākajām pilsētnieku ovācijām izpelnījās projekts Gaismas milži pilsētvidē, ko varēja vērot Doma laukumā. Dzīvās mūzikas pavadījumā teju piecus metrus augstie gaismas milži klejoja pa Vecrīgu, nevairoties iesaistīties saspēlē ar garāmgājējiem un apkārtējo vidi.

Gaismas milžus radījis lielformāta gaismas leļļu teātris no Vācijas.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas