FOTO: puisis saderinās ar… maizīti

0 komentāri

Vienu no svarīgākajiem soļiem dzīvē spēris kāds puisis Kalifornijā, ASV. Apņēmība apprecēties nebūtu tik ievērības cienīga, ja vien viņa saderinātā nebūtu Meksikāņu maizīte “buritto”.

28 gadus vecais rakstnieks Deivids Sikorskijs (David Sikorsky) norāda, ka buritto ir viņa mūža mīlestība. Un ticiet, ar to ir pieticis, lai tai izteiktu bildinājumu. Otrs iemesls šādai rīcībai ir fakts, ka viņa vienaudži sociālās saziņas tīklā Facebook dāsni dalās ar saderināšanās un bērnu fotogrāfijām. Lai Deivids nekristu kaunā, jo pašam līdz šim šādas pieredzes nav bijis, nu viņš nolēmis par sievu apņemt pikanto ēdienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām gan kāzu datums nav nolikts, bet neparastais mīlnieks cer tuvāko mēnešu laikā sapazīstināt abu pušu draugus.

Kā jaušams no fotogrāfijām, viņa teica jāvārdu, taču pagaidām gan nav zināms, kā puisis nodrošinās savas “līgavas” pāragru nenovecošanos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas