FOTO: puisis bildina savu mīļoto ar kartīti īpaši izgatavotā Monopola spēlē

0 komentāri

Kungu izdomai, radot arvien oriģinālākus un radošākus bildinājumus, robežu nav. Varētu šķist, ka teju viss šajā pasaulē jau ir izmēģināts un kaut kur jau redzēts, tāpēc pārsteigt savu mīļoto ar bildinājumu vairs nav iespējams, bet še tev! Uzrodas kāds viltnieks un pierāda pretējo.

Lai arī Džastins Lībons savu sirdsdāmu Maiklu Otu bildināja jau pērnā gada Ziemassvētkos, pasaules medijus šī ziņa pāršalkusi tieši tagad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunietis noalgojis galdnieku Marku Bekeru, lai pēc viņa idejas izgatavotu Monopola spēli, kurā iekļautu kartīti ar paredzēto bildinājumu. Koka panelī pat tika izgatavota īpaša paslēptuve gredzenam.

Arī nākamais Lībona solis bija viltīgs – viņš draudzenei iedeva īpašus metamos kauliņus, ar kuriem iespējams uzmest tikai vienīgi skaitli 7. Tieši šī kombinācija bija nepieciešama, lai izvilktu bildinājuma kartīti.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas