FOTO: pozitīvākie un spilgtākie mirkļi no trakās nedēļas nogales

0 komentāri

Šajā nedēļas nogalē Latvijā valdīja īsts, vasarīgs “bardaks”, jo pa visu mūsu valsts teritoriju norisinājās daudz un dažādu pasākumu, sākot ar kluba Coyote Fly atklāšanu un latviešu strēlnieku piemiņas pasākumiem Rīgā un beidzot ar dažādiem festivāliem ārpus mūsu galvaspilsētas. Tieši šā iemesla dēļ portāls Skaties.lv dod iespēju caur bildēm gūt košāko mirkļu iespaidus no visiem šiem pasākumiem.

Holi krāsu festivāls, Laba Daba, Prāta Vētras koncerts Ventspils pilsētas svētku ietvaros, kluba Coyote Fly atklāšana… Tā ir tikai neliela daļa no tā, kas “rībināja” šo nedēļas nogali dažādās Latvijas malās. Labi izplānojot, daudz ko no šī varēja pagūt apmeklēt, bet divās dienās fiziski tas nebija iespējams. Tāpēc arī tev, portāla Skaties.lv lasītāj, ir iespēja vismaz ar bilžu palīdzību paviesoties visos šajos pasākumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas