FOTO: Postivus norises vieta pirms un festivāla laikā – viss mainījies līdz nepazīšanai!

0 komentāri

Tūkstošiem cilvēku šajā nedēļas nogalē traucas Salacgrīvas virzienā, lai gūtu pozitīvu lādiņu festivālā Positivus. Salacgrīva atkal piedzīvo festivāla fanu invāziju un apbrīnas vērts ir fakts, kā pilsēta spēj tikt galā ar to, ka uz vienu nedēļas nogali tās iemītnieku skaits pieaug trīskārši vai pat četrkārši.

Skaties.lv devās uz Salacgrīvu pirms divām nedēļām, lai iemūžinātu to, kāda ir parasta nedēļas nogale šajā pilsētā. Jāsaka, forša vidusmēra pilsēta ar savu nesteidzīgo ritmu.
Šajā nedēļas nogalē viss ir mainījies. Pilsētas pustukšajās ielās ir cilvēku pūļi, uz šosejas pamatīgs ”stūķis” – vārdu sakot skaidrs, – viss liecina, ka tūkstošiem cilvēku devušies uz Salacgrīvu, lai pamatīgi izpriecātos festivālā Positivus.

Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju, kur uzskatāmi redzams, cik pamatīgi mainās vide mazpilsētā, kad tajā ierodas tūkstošiem festivāla viesu.

Foto

Piedāvājam apskatīt arī citas bildes no festivāla Positivus pirmās dienas!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas