FOTO: kā Dzintars Rasnačs “izgriež pogas” Putinam

8 komentāri

Skaties.lv jau vēstīja par tieslietu ministra Dzintara Rasnača daudzpusīgo dzīves ritējumu. Tā sanācis, ka ministrs nonācis sabiedrības uzmanības lokā, tāpēc Skaties.lv vēlas vēlreiz padalīties ar vērojumiem par Dzintara Rasnača dzīvi. Ceram, ka novērtēsi.

Tātad tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs ir aktīvs ne tikai politikā, bet arī savā privātajā dzīvē, liecina viņa Facebook profilā publiskotās fotogrāfijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aplūkojot Rasnača profilu sociālajos tīklos, izbrīna tas, kā paralēli aktīvajai politikai izdodas ievērot tikpat aktīvu dzīvesveidu.

Izrādās, ka tieslietu ministrs ir kaislīgs makšķernieks, liels dzīvnieku un dabas draugs, kā arī aizrautīgs hokeja un boulinga spēlētājs. Turklāt šīs ir tikai dažas epizodes politiķa brīvajā laikā.

Rasnača stāja un skatiens fotogrāfijās atklāj par sevi pārliecinātu vīrieti labākajos gados, un, izskatās, ka arī Latvijas politikā beidzot ir kāds, labā nozīmē, mačo tēls, kurš šajā ziņā varētu stāties pretī pat Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam.

Dzintars Rasnačs vs Vladimirs Putins:

Citi spilgtākie Dzintara Rasnača dzīves mirkļi fotogrāfijās:

8 komentāri

TOP komentāri

 • Olita Niedrite
  +5

  Olita Niedrite

  Galvenais lai atdzīvina tiesu sistēmu

  16.07.2015 10:23

 • Krekers
  +4

  Krekers

  Nu, ražīgs tas mūsu tieslietu ministrs

  15.07.2015 16:20

 • bijusī
  +2

  bijusī

  bildes ļoti simboliskas....viens ar ''ieroci'',kurš kalpo dzīvei...otrs ar ieroci,kurš nogalina....

  16.07.2015 10:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas