FOTO: pļaujot zālāju, vīrieti ķer sirdstrieka. Ugunsdzēsēji pabeidz darbu viņa vietā

1 komentārs

Lai arī Makkroriju ģimenes rīts sākās ar visai nelāgiem notikumiem, dienu gaišāku padarīja vietējo ugunsdzēsēju cēlā rīcība.

Džeikobs Šips, Makkroriju ģimenes kaimiņš, iemūžināja un sociālajos tīklos publicēja foto, kuros redzams, kā Floridas štata ugunsdzēsēji nopļauj mauriņu pēc tam, kad tā īpašnieks tika nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nepagāja ilgs laiks, kad ziņa kļuva par pasaules mēroga sensāciju. ”Ir pienācis laiks atjaunot kopienas sajūtu, šī bija lieliska iespēja man to piefiksēt,” vēlāk intervijā ABC News stāstīja kaimiņš.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

  • ert
    +1

    ert

    Nu vismaz zāle nopļauta,pārējais kā bijis...

    02.09.2015 04:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas