FOTO: pasaulē lielāko pēdu īpašnieks valkā 59. (!) izmēra apavus

0 komentāri

20 gadus vecs venecuēlietis uzstādījis jaunu Ginesa pasaules rekordu. Komisija apstiprinājusi, ka viņam ir pasaulē lielākās pēdas.

Džeisona Hernandeza labā pēda ir 40,1 centimetru gara, bet kreisā nedaudz mazāka – 39,6 centimetri. Tas nozīmē, ka, lai apautu kājas, viņam ir jāvalkā 59 apavu izmērs, ko veikalos nav iespējams iegādāties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunietis skaidro, ka agrāk, pirms atrada savu personīgo kurpju meistaru, viņa ģimenei nācās improvizēt. Kopš 14 gadu vecuma Hernandeza mamma pati šuva dēlam kurpes no auduma, taču tās parasti kalpoja tikai trīs nedēļas. Bieži puisim bija jāstaigā bez apaviem.

Arī puiša paša garums nav no tiem mazākajiem. Viņš ir divus metrus un 20 centimetrus garš.

Skaties foto!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas