FOTO: pāris sarīko kāzas jautrās mulfilmas Minioni stilā

0 komentāri

Lai arī Samanta un Bobs Tomasi nu ir precēts pāris, viņi nebūt nedomā pieaugt – to pierāda arī viņu neparastās kāzas, par kuru tematiku pāris bija izraudzījis neko citu kā populārās multfilmas Minioni galvenos varoņus.

Sākot no kāzu tortes līdz galda dekorācijām un pat viesu dreskodam – viss šajās kāzās liecināja par jestro minionu klātbūtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai pasākumu padarītu vēl jestrāku, pāris saviem viesiem izdalīja minionu maskas, ko likt galvā zvēresta nodošanas brīdī.

”Tas bija absolūti traki. Ārpus šīs pasaules. Mūsu viesi teica, ka tās ir labākās kāzas, kurās viņi bijuši,” stāsta 44 gadus vecā līgava, projektu menedžere Samanta. ”Mums pat bija divi minioni, kas uz grīdas izpildīja breika deju.”

Tikmēr 52 gadus vecais līgavainis Bobs sev uz kājas radījis īpašu minionu pāra tetovējumu, personificējot tos ar sevi un mīļoto.

FOTO

The Cumbrian wedding that was “one in a Minion!”Sam Finan and Bob Thomas from Barrow tied the yellow knot yesterday at…

Posted by BBC Radio Cumbria on svētdiena, 2015. gada 5. jūlijs

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas