FOTO: pārgalvis ar sniega dēli metas lejā no Vanšu tilta

3 komentāri

Kāds vietējais fotogrāfs kļuvis par neticama notikuma liecinieku. Pēcpusdienas pastaigas laikā viņam izdevies iemūžināt, kā Pārdaugavas pusē snovborda entuziasts ar sniega dēli nolec no Vanšu tilta.

”Vienkārši staigāju apkārt ar fotoaparātu un pieslēdzos,” portālam Skaties.lv paskaidro fotogrāfs Olafs Ošs. Pēc viņa teiktā, viss bijis saskaņots. Fotogrāfijās pat redzams, kā pirms lēciena snovbordista komandas biedri rosās ar sniega lāpstām, lai piezemēšanās būtu tīkamāka… Šī notikuma galvenie vaininieki ir ārzemnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēkiem, kuri ar ekstrēmajiem sporta veidiem ir “uz jūs”, šī reportāža var pakutināt nervu galus. Tikmēr pats Ošs, kuram nav svešs bmx, norāda, ka pārgalvja lēciens no tilta esot pašsaprotama lieta un tas ir jādara, jo, “kāpēc ne?”.

Vairāk ar ielu un cilvēku fotogrāfa Olafa Oša darbiem iespējams iepazīties mājaslapās
olafsosh.com un kreisaiskrasts.lv.

Foto

3 komentāri

TOP komentāri

 • GV
  +1

  GV

  nekas traks un jauns , ar velo ir jau lekts tajā vietā .

  24.01.2016 04:40

 • Edzha
  +1

  Edzha

  Psihi, bet forshi!

  21.01.2016 20:37

 • karels
  0

  karels

  Ja bebrs iesistu kājas tajā vietā kur mugura beidzas, tad svēts pienākums būtu vēl atspārdīt to jākli.

  peace forever! YO!

  22.01.2016 19:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas