FOTO: pamesta māja glabā “dārgumus”

0 komentāri

Kad mēbeļu kolekcionārs Neitans Čandlers atklāja kādu dīvainu ēku Čikāgā, kas varētu būt celta 60. gados, un tur, visticamāk, neviens tā arī nekad nav dzīvojis, viņš bija šokēts, jo tā glabā pamatīgus “dārgumus”.

Dārgumus ne jau tādā izpratnē, kā, piemēram, pazudušais nacistu “spoku vilciens”, bet gan liecības par to, kā tajā laikā dzīvojuši cilvēki. Tas ir kā pierādījums, ka amerikāņu filmas mums nemelo. Ieturēts minimālisms, turklāt virtuve – gandrīz pilnīgi rozā krāsā. Tiesa, par šā stāsta patiesumu vēl varētu pašaubīties, kā arī neviens avots to ne apstiprina, ne noliedz, bet nelielu aizdomu izraisa tas, ka mājas iekārtojums joprojām ir tik ideālā stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Taču ielēkt laika kapsulā un aizceļot uz gadiem, kad automašīnas bija tik milzīgas kā vesela josla un virtuvē ledusskapja izmērs bija vien aptuveni līdz celim, šis materiāls atļauj ar visiem 100%.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas