FOTO: Nikijas Mināžas “dibens”, Einšteins tin “kāsīti” – vācu mākslinieks gaumīgi iesmej!

0 komentāri

Tonijs Futura nāk ir Berlīnes, un viņš tiek dēvēts par digitālo mākslinieku, kurš gaumīgi mēdz pasmieties par pasaulē zināmām vēsturiskām personībām, mūsdienu slavenībām, pasaules gigantiem un daudz ko citu. Sociālajā tīklā Facebook nopludināta izlase ar viņa spilgtākajiem darbiem.

McDonald’s emblēma, kas iepinusies starp modeles kājām, matemātiķis Alberts Einšteins tin “kāsīti”, iededzināti stringi persikā un daudz kas cits. Kādam tas varbūt šķitīs perversi, bet, ja paskatās uz viņa mākslas kopēju tēlu, visticamāk, daudziem paliks gaumīgu joku pēcgarša. Kādi tad īsti ir šie darbi, skatīt turpmāk atrodamajā galerijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas