FOTO: nedēļu pirms Ziemassvētkiem negaidīti uzziedējuši ķirši

0 komentāri

Tuvojoties Ziemassvētkiem, daudzviet tiek gaidīts sniegs, tostarp arī ASV galvaspilsētā Vašingtonā. Tomēr neierasti siltā ziema Vašingtonai sarūpējusi negaidītu pārsteigumu.

Raugoties uz šiem ķiršu kokiem, par Ziemassvētkiem domāt ir grūti. Pagājušajā nedēļas nogalē gaisa temperatūra pilsētā sasniedza pat +18 grādus un viscaur sāka ziedēt ķirši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parasti ķiršu ziedēšana ir parādība, kas notiek aprīļa sākumā. Tomēr šogad ķirši uzziedējuši, sākoties ziemai. Neraugoties uz to, ASV Nacionālo parku dienests prognozē, ka ķiršu ziedēšana ar pilnu sparu gaidāma relatīvi drīz – marta pēdējās nedēļās.

Vašingtonā ķiršu ziedēšana ir īpašs notikums. 1912. gadā Tokijas mērs pilsētai uzdāvināja trīs tūkstošus ķiršu kociņu. Kopš tā laika ik pavasari ķiršu ziedēšana pulcē apmēram miljonu tūristu.

Lai arī ķiršu ziedēšana daudziem Vašingtonas iedzīvotājiem ir pārsteigums, tikpat liels pārsteigums būtu arī sniegs. Tomēr daudzi Vašingtonā ir vienisprātis, ka tik silta ziema sen nav piedzīvota.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas