FOTO: motorolleri, iepirkumu ratiņi un vismaz viena automašīna – beidzot nosusināts kanāls Parīzē!

0 komentāri

Jebkurā pilsētā, kurai ir piekļuve kādai ūdenstilpnei, ir lieli brīnumi un pārsteigumi, kad tās tiek tīrītas. Vakar Francijas galvaspilsētā Parīzē sākās vērienīgi tīrīšanas darbi vietējā Senmartēna kanālā, kas nebija tīrīts pēdējos 14 gadus. 

Veci velosipēdi, motorolleri, mopēdi, krēsli, iepirkumu ratiņi, pudeles un visāda citāda draza, tostarp vismaz viena automašīna, Parīzes slavenajā kanālā slēpās 14 gadus. Tīrīšanu veic ik pēc 15 gadiem, kas ir ļoti laikietilpīgs process, un Francijas valdībai izmaksās 9,5 miljonus eiro. Pēdējo reizi, kad to nosusināja un veica tīrīšanas darbus, no tā “izvilka” aptuveni 40 tonnas mēslu un dažādu interesantu objektu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Interesanti, ka Senmartēna kanāls, kura būvniecību uzsāka 1802. gadā, bet noslēdza 1825. gadā, Napoleons vēlējās izmantot, lai parīziešiem būtu ērtāka pieeja tīram dzeramajam ūdenim. Tagad šis 191 gadu vecais kanāls būs slēgts līdz pat aprīlim.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas