FOTO: “metālbanda” “aizņemas” imidžu no Simpsona kaimiņa

0 komentāri

Metālmūzikas grupa no ASV no multfilmas varoņa Neda Flandersa “aizlienējusi” aksesuārus, kas jau kopš 1989. gada ne bez uzmanības ir zilo ekrānu vērotāju vidū, – ūsas, brilles un akurāto džemperīti.

Lai šodien izceltos uz bagātīgā metāla grupu fonu, nepietiek ar sarežģītiem ģitāru rifiem, nokrāsotām sejām un ķērcošu balsi. Kāds amerikāņu smagās mūzikas kvintets radis neparastu piegājienu, lai no saviem kolēģiem atšķirtos vismaz vizuāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par neparastu sensāciju kļuvusi jancīga nosaukuma apvienība Okilly Demos. Ar populārā seriāla Simpsoni galvenā varoņa kaimiņu Nedu Flandersu mūziķus vieno ne vien vizuālā līdzība, bet arī grupas dalībnieku vārdi norāda uz nepārprotamu vēlmi līdzināties multfilmas tēlam – Head Ned, Bled Ned, Red Ned, Thread Ned un Stead Ned.

Kā skan Okilly Demos mūzika, klausies zemāk, bet mūziķu līdzību ar Simpsona kaimiņu novērtē galerijā! Bet, ja alksti viņus satikt “dzīvajā”, jāmēro ceļš pāri okeānam – Okilly Demos pirmais koncerts gaidāms 5. septembrī Arizonā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas