FOTO: meksikāņi pārsteidz pasauli ar jaunu ”bītlu rekordu”

0 komentāri

Meksikā sasniegts neparasts rekords. Galvaspilsētā Mehiko pulcējies līdz šim vislielākais cilvēku skaits, kuri pārģērbušies par Liverpūles kvarteta The Beatles dalībniekiem.

Vienā no centrālajiem Mehiko pilsētas parkiem pulcējušies 294 par slavenās grupas The Beatles dalībniekiem – Džonu Lenonu, Polu Makartniju, Džordžu Harisonu un Ringo Stāru – pārģērbušies cilvēki. Grupai ir vairāku desmitu gadu ilga vēsture, tādēļ sanākušie bija tērpušies atbilstoši tam, kā “bītli” izskatījās katrā no desmitgadēm. Grupa The Beatles pastāvēja no 1960. gada līdz 1970. gadam, bet vēlāk 1990. gados uz īsu brīdi atkal apvienojās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fanu kluba prezidents Rikardo Kalderons akcentēja, ka Meksikas vārds no jauna ir izskanējis, pateicoties savai bītlmānijai.

294 cilvēki ir gana, lai rekordu apstiprinātu oficiāli – iepriekšējā reizē par “bītliem” bija pārģērbušies par 44 cilvēkiem mazāk.

FOTO:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas