FOTO: mamma iemūžina bērnus, pavadot vasaras brīvlaiku bez tehnoloģijām

2 komentāri

Poļu fotogrāfei Izabelai Urbaniakai fotografēšana ir kaislība, tāpēc ne velti viņa apkārt notiekošo iemūžina ne vien savā darba laikā, bet arī ģimenes brīvdienās. Nesen viņa nolēma padalīties ar fotogrāfijām, kuru galvenie varoņi ir pašas bērni.

”Esmu uzņēmusi foto, kuros esmu iemūžinājusi savus bērnus un viņu brālēnus un māsīcas, pavadot vasaras brīvlaiku laukos, kur mēs tradicionāli uzturamies mēnesi ik gadu. Brīvdienas bez datoriem, interneta vai Playstation. Ar to ļoti lepojos un varu atminēties pašas bērnību. Raugos uz viņiem, spēlējot dažādas spēles vai gluži vienkārši pašiem tās radot… Te, lūk, jūtos laimīga,” atklāj Izabela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vēlos, lai bērni šādu bezbēdīgu bērnību izbauda pēc iespējas ilgāk. Kopā ar viņiem ir arī mūsu suņi Tosia un Leia, kā arī tuvākās apkārtnes četrkājainie draugi.

FOTO

2 komentāri

TOP komentāri

 • Saulcerīte Šembele
  +4

  Saulcerīte Šembele

  Superīgas bildes! :)

  25.08.2015 06:25

 • Es
  +2

  Es

  Tik ļoti atgādina manu skaisto bērnību... smaids un daba... nekā lieka!

  26.08.2015 14:16

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas