FOTO: Lenona piemiņai izveido miera simbolu

0 komentāri

Par godu leģendārās grupas The Beatles solista Džona Lenona 75 gadu jubilejai grupas fani mēģinājuši uzstādīt jaunu rekordu. Tūkstošiem cilvēku centušies izveidot lielāko līdz šim redzēto miera simbolu.

Sanākušie centās uzstādīt jaunu Ginesa pasaules rekordu, sastājoties lielākajā jebkad tapušajā miera simbolā, kas veidots no cilvēkiem. Ieraugot lielo pūli, Džona Lenona dzīvesbiedre Joko Ono sacīja, ka šī ir labākā dzimšanas dienas dāvana, kas jebkad pasniegta Džonam. Pēc viņas teiktā, Lenons būtu ļoti pagodināts, ja šajā dienā būtu kopā ar saviem faniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz rekordu parkā Ņujorkā bija pulcējušies 5800 cilvēku. Šāds cilvēku skaits gan nebija pietiekams, un sanākušie nenostāvēja savās vietās pietiekami ilgu laiku, līdz ar to šis ir uzskatāms tikai par rekorda mēģinājumu. Rekorda uzstādīšanai bija nepieciešams, lai vismaz 5801 cilvēks nekustīgi stāvētu miera zīmē piecas minūtes.

Atgādinām, ka Lenons gāja bojā 1980. gada 8. decembrī. Viņš atgriezās mājās Ņujorkā, kad viņu tur jau gaidīja mūziķa slepkava Marks Čepmens. Kad Lenons un Ono viņam pagāja garām, Čepmens raidīja mūziķa virzienā piecus revolvera šāvienus.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas