FOTO: Latvijas Laimas savā vārda dienā sasniedz nebijušu rekordu

0 komentāri

11. februārī, kad Laimas visā Latvijā svinēja savu vārda dienu, Laimas šokolādes muzejā pulcējās daiļā vārda īpašnieces, lai kopīgi sasniegtu jaunu Latvijas rekordu – visvairāk Laimas vienuviet. Kopumā Latvijā ir reģistrētas 2356 Laimas, no kurām teju 70 vārda māsas atsaucās saldumu zīmola Laima aicinājumam.

Ikvienai pasākuma dalībniecei bija iespēja doties ekskursijā pa Laimas šokolādes muzeju un izzināt Laimas vēsturi un šokolādes izgatavošanas procesu, kā arī nodoties sarunām un iepazīties ar dažādu paaudžu vārda māsām. Jaunākā pasākuma dalībniece bija Laimiņa, kurai ir tikai trīs mēneši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Patīkamākais novērojums no pasākuma – Laimas ir katrā paaudzē, un tas ir neizzūdošs vārds, kas varbūt nav tik populārākais, toties ar īpašu nozīmi. Mēs Laimas vārdu izvēlējāmies tā simbolizēto vērtību – Laimes mātes un senlatviešu Laimas simbolu dēļ. Mēs esam laimīgi, ka mūsu ģimenē ir Laima. Vakardien arī vēl pārliecinājāmies, Laimas vārda diena var būt arī garšīga un salda,” stāsta trīs mēnešus vecās Laimas tēvs Vladimirs Seļms.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas