FOTO: latviešus Vācijā pārsteidz pirmais sniegs!

1 komentārs

Portāla Skaties.lv īpašumā nonākuši ekskluzīvi fotoattēli, ko uzņēmis Vācijā dzīvojošais latvietis Artūrs. 14. oktobra rītā, paveroties pa logu, viņu sagaidīja pārsteigums.

Artūrs dzīvo Centrālvācijas pilsētiņā Erfurtē, kas atrodas 100 kilometrus no Leipcigas. Šorīt tur ir uzsnidzis pirmais sniegs, 200 tūkstošiem vietējo iedzīvotājiem sagādājot prieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Latvijā gan mēs vēl priecājamies par zelta rudeni un ar pirmo sniegu vēl nedaudz jāpaciešas.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gebels
    0

    Gebels

    Tajau Droselberga ne smakas no Erfurtes krievu sādža

    31.12.2015 19:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas