FOTO: latvieši sajūsmā par rotām, kurās iestrādāti vecie santīmi

6 komentāri

”Kad zāle bija zaļāka un debesis zilākas…” – spriež rotu autori. ”Varbūt kārtējā vecuma krīze vai vienkārši dabiskas novecošanās blaknes, kad pagātne šķiet atrisinājums visam un visiem.”

”Lai vai kā, vārds ir viens – nostalģija. Katram tik īpaša un katram tik sava, izsaucot sirds smeldzi un atmiņas, kuras vairs nekad neatkārtosies, nekad neizdosies sajust TĀS sajūtas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Smukumlietas.lv radījuši rotu sēriju Nostalģija, godinot skaistās metāla monētas – santīmus. Latvijas ozola koks, spožas 1, 2 un 5 santīmu monētas, askētiskas formas – tiem, kam dārgas pagātnes atmiņas!

Foto

”Vai atcerieties mūsu naudu – latus un santīmus? Bezgaumīgo 500 ”repšiku” vietā nāca skaista, zaļa piecu latu banknote, kuru pirms norēķiniem, protams, ja palaimējas būt pirmajiem, kuru rokas tā nonāca, appētīja vai puse veikala,” atceras rotu autori.

Smuklietas.lv nolēmušas atcerēties un celt saulītē jau mazliet piemirsto, bijušo Latvijas naudu – latus un santīmus. Lati gan pagaidām vēl paliek maliņā gaidot, savu atgriešanās ”zvaigžņu” stundu, sola autori.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Ilgonis
  +2

  Ilgonis

  Tam kas bija pieradis pie latuem daris visu kas iespejams lai godinatu to naudu.un ja taisa tad tas ir valasprieks un sirdij tuvs.paldies tam kas taisija un novelu vinam turpinat tada pasa gara.

  22.02.2016 11:36

 • Pantiņš
  +2

  Pantiņš

  Pilnīgi piekrītu,Antiņš! Diezvai kāda vilks ausīs santīmus un karinās kaklā :D

  22.02.2016 11:25

 • Antiņš
  +2

  Antiņš

  vai ko tizlāku nevarēja izdomāt? un šitik plaša reklāma bezgaumīgām lietām??

  22.02.2016 10:49

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas