FOTO: labais noskaņojums Jēkabpilī laužas cauri sniegputenim – vai tiks uzstādīts Ginesa rekords?

1 komentārs

Šodien tika aizvadīta pēdējā gaisa balonu festivāla Love cup 2016 diena, kura kulminācija bija jauna Ginesa pasaules rekorda uzstādīšana.

Ginesa rekords ir pieteikts un ar nosaukumu Largest airborde wedding oficiāli reģistrēts pasaules Ginesa rekorda organizācijā, kas, aktivitātei noslēdzoties, to oficiāli arī izziņos un organizatoriem izsniegs atbilstošu sertifikātu. Portāls Skaties.lv sazinājās ar festivāla Love CUP2016 sabiedrisko attiecību vadītāju Zani Auziņu: “Neskatoties uz sniegputeni, mums visiem Jēkabpilī noskaņojums ir lielisks. Tiesa, tas ir mazliet patraucējis mūsu iecerēto plānu, jo gaisa baloni ar visiem 50 pāriem pacēlās gaisā piesaitē. Redzēsim, ko par to teiks Ginesa pasaules rekordu komisija.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

To, vai rekords ir uzstādīts, uzzināsim jau tuvākajā laikā, bet tikmēr piedāvājam ieskatu fotogrāfijās!

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas