FOTO: Ķīnā par hitu kļuvušas sejas peldēšanas maskas

0 komentāri

Milzu popularitāti Ķīnā iemantojušas sejas maskas, ko valkā pludmalē. Tās domātas, lai izvairītos no kaitīgās saules staru ietekmes un arī no medūzu dzēlieniem.

Ķīniešu sievietes pēdējos gados uzsākušas jaunu modi, valkājot tā dēvēto Facekini jeb bikini, kas ir domāts sejai. Neparastais aksesuārs nopērkams visdažādākajās krāsās, turklāt pieejams arī komplektā ar tērpu visam ķermenim. Maskā iestrādāti caurumi acīm, nāsīm un mutei, un tā ļauj valkātājam izvairīties no saules apdegumu gūšanas, kā arī medūzu dzēlieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Idejas īpašniece skaidro, ka pirmo šādu masku izgatavoja 2004. gadā, jo viņai to prasīja kāda kliente, taču viņa nekad nebūtu domājusi, ka tas kļūs tik populārs.

Īpatnējais apģērba gabals, kurš Ķīnas veikalos pirmoreiz parādījās pirms aptuveni 10 gadiem, nu līdzās peldkostīmiem par aptuveni diviem eiro ir nopērkams teju visā valstī un kļuvis ļoti iecienīts atpūtnieku vidū pludmalēs. Daļēji tas skaidrojams ar to, ka bāla āda Ķīnā skaitās daudz vēlamāka nekā iesauļota. Bālā āda Ķīnā simbolizē sievišķību un izsmalcinātību, savukārt iesauļota āda saistās ar lauku darbiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas