FOTO: Kaņepes Kultūras centrā atklāj Praida namu

1 komentārs

Vakar, 18. maijā, Kaņepes Kultūras centrs EuroPride2015 ietvaros kļuva par oficiālo Praida namu, kurā laika posmā no 15.-21. jūnijam atradīsies informācijas centrs, kā arī pulcēsies visi ar šo pasākumu saistītie cilvēki.

Praida nama informācijas centrā būs pieejama EuroPride 2015 programma un brīvprātīgie labprāt atbildēs uz interesentu jautājumiem. EuroPride2015 – Riga norises laikā no 15. līdz 21. jūnijam Kaņepes Kultūras centrs būs centrālā pulcēšanās un pasākumu norises vieta, kur rosīsies EuroPride brīvprātīgie, notiks virkne radošo darbnīcu, semināru, filmu, būs apskatāma izstāde LGBT (Lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu apvienība) Latvijā no 20. gadsimta sākuma un daudz kas cits.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

  • zini
    0

    zini

    Izskatās nabadzīgi. Kad Putins ciemojās Amsterdamā visa pilsēta bija varavīksnes karogos)))

    13.06.2015 10:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas