FOTO: kamēr Salacgrīvā Positivus, filipīnieši uzstāda Ginesa rekordu

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē uzstādīts jauns Ginesa rekords. Filipīnās gandrīz 13 tūkstoši cilvēku piedalījušies deju fitnesa jeb tā dēvētās zumbas nodarbībā.

Zumba ir populāra fitnesa aktivitāte daudzviet pasaulē. Tās pirmsākumi meklējami jau 90. gados, kad to radīja kāda kolumbiešu dejotāja, apvienojot aerobikas vingrinājumus un deju horeogrāfiju.

Filipīnu galvaspilsētā Manilā zumba sasniegusi rekorda cienīgu līmeni – 12 975 cilvēki aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās pusstundu ilgā zumbas nodarbībā. Klātesošie Ginesa rekordu grāmatas pārstāvji uzraudzīja, lai nodarbības dalībnieki patiešām dejotu – un pēc pusstundas viņiem atlika vien konstatēt, ka sasniegts jauns pasaules rekords. Līdzšinējais rekords – 8232 dalībnieki – tika pārspēts ar uzviju.

Īstenot rekorda uzstādīšanu rosināja pilsētas amatpersonas, tādējādi popularizējot veselīgu dzīvesveidu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas