FOTO: Kalnciema kvartālā gatavojas ziemai – aizvadīta Aukstās modes diena

0 komentāri

Nedēļās nogalē Kalnciema kvartāls aicināja uz ikgadējo AUKSTĀS MODES DIENU, kas arī šogad palīdzēja sagatavoties gada aukstākajam laikam, iegādājot siltus, ērtus un kvalitatīvus apģērbus, apavus un aksesuārus.

Šogad savas rudens/ziemas kolekcijas piedāvāja ne tikai Latvijas mākslinieki, dizaineri un amatnieki, bet arī radoši un daudzsološi dizaina pārstāvji no Lietuvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apmeklētājiem jau pazīstamos zīmolus, QooQoo, veikals M50, Woolings, Eduardo Cattus, Tundra Hats, Marbuš, Hebe, Petra.lv, YAYOI un citus, papildinās sezonas jaunumi un īpašie atradumi – kolēģu veikums kaimiņu valstī Lietuvā, kā arī sezonai piemēroti atradumi no vietējiem ražotājiem – lietus mētelīši, ziemas mēteļi, kleitas, lietussargu turētāji un citi jaunumi.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas