FOTO: Kaļķu Vārti ar ugunīgu ballīti nosvin 15 gadu jubileju

0 komentāri

Naktsklubs Kaļķu Vārti 1. aprīlī ar krāšņu ballīti svinēja 15 gadu pastāvēšanas jubileju. 

Pasākuma apmeklētājus ar koncertu priecēja grupa Musiqq, bet par muzikālo noformējumu un enerģisku ballīti visas nakts garumā rūpējās kluba rezidentdīdžeji DJ Roberts Lejasmeijers un DJ Level Up.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vakara viesiem bija iespēja piedalīties loterijā, kurā tiks izlozētas vērtīgas balvas no naktskluba Kaļķu Vārti, kā arī iesaistīties aktivitātēs ar vakara atbalstītājiem.

Kā noritēja svinības, skaties galerijā!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas