FOTO: kad grāmatas iegūst “otru elpu”

0 komentāri

Brīdinām – grāmatmīļiem ar vājiem nerviem neskatīties.

Grāmatas, kuras savu mūžu jau nokalpojušas, nebūt nav ārā metamas. Virkne mākslinieku piedalījušies neparastā projektā, “atdzīvinot” un jaunu ampluā piešķirot vecām grāmatām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāteic, rezultāts ir tiešām pārsteidzošs – un tas viss iegūts no grāmatām.

Tā dēvētā Grāmatu māksla kļuvusi tik populāra, ka tiek organizētas pat atsevišķas izstādes, kurās mākslinieki no visas pasaules var demonstrēt savas idejas un fantāzijas lidojumu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas