FOTO: kā izskatījās “bezbikšu metro brauciens” Ņujorkā!?

0 komentāri

Nē, šis nav vienreizējs pasākums, bet gan jau par tradīciju kļuvusi ikgadēja lieta, kas šoreiz notika jau 25 pasaules pilsētās. Šo tradīciju aizsāka 2002. gadā un dēvē par Bezbikšu metro braucienu jeb oriģinālajā nosaukumā – No Pants Subway Ride. Portāls Skaties.lv piedāvā fotogrāfiju atskatu uz to, kā cilvēki bez biksēm svētdien braukājās Ņujorkā.

Jau 14. reizi vairākas pasaules vietās cilvēki vienojās nodoties kādai trakai tradīcijai – neatkarīgi no lielā aukstuma (viņiem gan tas tā ļoti nosacīti, jo dienas laikā temperatūra sasniedz +7 grādus), visiem bez biksēm jādodas ar metro savās ikdienas gaitās un jāizliekas, ka it kā nekas nebūtu noticis. Jaunieši, bezpajumtnieki un pat ģimenes ar bērniem svētdienas dienā Ņujorkā metro un tā tuvumā pārvietojās ar kailām kājām (apavus, protams, atstājot!). Kā tas izskatījās? Skaties fotogalerijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas