FOTO: jau vismaz gadu te krājas rotaļlietas. Šoferi ievērojuši noslēpumainu koku Ventspils šosejas malā

Ļaudis, kuri regulāri mēdz braukt no Rīgas un Ventspili, pamanījuši, ka šosejas malā netālu no pagrieziena uz Ķemeriem, atrodas kāds neparasts koks. Uz lielā, nolūzušā stumbra jau vairāk nekā gadu gulst mīkstās rotaļlietas, nu jau to sakrājies vairāki desmiti.

Atpakaļ uz rakstu

50 komentāri

 • Aleksandrs

  Aleksandrs

  Tautieši taupiet savas fantāzijas citām reizēm.. Acīm redzot var redzēt ka tajā vietā kāds ir gājis bojā, it īpaši mazs bērns, kuram nebija vairāk iespēju turpināt dzīves gaitu. Tāpēc tā vietā tiek apzīmēta ar mīkstām mantiņām, lai pieminētu tu dienu ka kāds nejēdzīgis šoferis alhakola reibumā vai nepatīkami laikā apstākļi nogrieza ceļu vecākiem kas vadīja auto. Ir vietas kur cilvēki noliek ziedus vietas kur ir gājis bojā kāds tuvinieks, lūk šī vieta ir vienīgā liktenīga piemiņas vieta kas laupīja kādam bērnam dzīvību... Tāpēc parstajiet fantazēt visādus variantus.. Mūsdienu šoferi ir visādu veidā pargalvji, tāpēc pirms ienāk galva dzīt mašīnu cik nu viņa iet, padomā kas var būt pa sekām... Laimīgu ceļu jums šoferīši.......
 • Nona

  Nona

  Nevienas pareizas atbildes. Pagaidīsim, varbūt uzrakstīs kāds, kurš zina. Bet, ja tas var novērst šofera uzmanību, tad nu tāds šoferis lai liek mašīnu nost un staigā kājām. Profesionāls šoferis vienmēr redzēsceļu. Bet tie tirliņi, kas uz īsu laiku pie stūres, kamēr nodzer tiesības, tie vienmēr atradīs iemeslus.
 • Mario

  Mario

  līkā priede, turpina dzīvot , tā viņu sauca, jo tālu iepriekš viņu varēja redzēt un nedaudz tālāk ir iebrauktuve mežā tusiņiem u.t.t.,
  Tiešām leģendārs koks.
 • Kristīne

  Kristīne

  Vienkārši garām brauc viens muļķis un aizmirst tur rotaļlietu, kad garām brauc pārējie muļķi, viņi nolemj ka tas tā pienākas, un ari tur atstāj kas nu viņiem ir līdzi auto uz aizmugurējā stikla ✌
 • L

  L

  Novērš uzmanību???? Hmm...Tā ir katra šofera paša atbildība. Ja gribas nopētīt katru lāci,tad jāapstājas malā un jānopēta. Novērst uzmanību var jebkas - Ziemassvētku rotājumi, lielveikala izkārtnes utt. Ja nepatīk - neskaties, ja interesē - apstājies un izpēti. Šīs mūžīgās problēmas brīžiem kļūst ārkārtīgi smieklīgas.
 • moins

  moins

  Neviens tur nav nosities un nekas cits tur nav noticis. Pirms gada, kad tur sedeja tikai viens lacis, domaju, ka kads vienkarsi ar labu homora izjutu grib paradit mulkjiem, ko tad isti ar to koku vel var darit. To vel pirms krietna laika nogaza kada no nedaudzajam Latvijas "vetram" rudeni, vai pavasri, bet taa kaa uz sameja laikam bija atzime (zime ar lapinu), ka tas aizsargajams, tad visas luzuma vietas tika smuki sakrasotas......, a vosj sak atkal augt... Tad nu nekas cits neatlika kaa tur uzsedinat "laci". Tagad gan ir stulbi un bezgaumigi, plus novers uzmanibu no cela un rada bistamas situacijas.
  • Rúta
   • Rúta

    Rúta

    Nesen tur notika tà avarija,kur bojà gàja Ludvig tètis
   • moins

    moins

    Alfa Romeo ar smago saduras krietnu gabalu uz prieksu....
 • Gita Sarmule ( ex. Koha)

  Gita Sarmule ( ex. Koha)

  Man gan nepatik... kautkā baisi un dìvaini tas izskatā...
 • Normunds

  Normunds

  Bet labi izskatas meza vidu es par tadu ideju tik par butu vairakas vietas tadas latvija butu izrotata
 • xx
  +11 +11 0

  xx

  Redzēju, ka jaunieši tur kārto mantiņas! Man liekas, ka vienkārši skaists, nolauzts koks, kāpēc gan nesasēdināt zvēriņus? Tāpat kā Sabilē lupatu lelles! :) Lai ir, kur aci uzmest braucot! Mežā_- zvēriņi!
 • Sems

  Sems

  Vispār baigi novērš uzmanību, jo neviļus gribas visas mantas aplūkot. Kā arī tumsā dara tramīgu. Liekas ka kāds stāv pie ceļa. Druaku pa traku jau

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.