FOTO: ja jau Dobelē tik slikta, kādas Ziemassvētku egles ir izvietotas citās Latvijas pilsētās? atbalsta

0 komentāri

Par vienu no pēdējā laika pašmāju apspriestākajiem notikumiem kļuvusi nu jau bēdīgi slavenā Dobeles pilsētā Ziemassvētkiem par godu izvietotā egle, par kuru pašiem pilsētas iedzīvotājiem bijis ļoti liels kauns. Portāls Skaties.lv nolēma pajautāt citu Latvijas lielāko pilsētu iedzīvotājiem, kādas ir viņu pilsētas egles.

Neatkarīgi no tā, ka Ziemassvētki ir piedošanas un miera laiks, cilvēki tomēr pamanās atrast iemeslus, par ko pasūkstīties, un bez Straujumas demisijas un iepriekšējiem nu jau par folkloru kļuvušajiem izteikumiem tieši Dobeles svētku egle izraisījusi negatīvisma pilnu gaidīšanas laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv saņēma fotogrāfijas no lasītājiem, kurās redzamas Ziemassvētku eglītes tādās pilsētās kā Valmiera, Jēkabpils, Cēsis, Liepāja, Ventspils.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas