FOTO: Helovīnu ieskandina zombiju gājieni vairākās pilsētās

0 komentāri

Tuvojoties Helovīnam, daudzviet tiek rīkoti tā dēvētie zombiju gājieni, kuru mērķis ir veicināt savstarpēju iecietību un vienlīdzību. Šāds pasākums noticis arī Čīles galvaspilsētā Santjago, kur, biedējot iedzīvotājus, ielās izgājuši tūkstošiem zombiju.

Biedējošās drēbēs tērptie, pašpasludinātie dzīvie miroņi pārpludināja Santjago ielas, baudot kopības sajūtu ar līdzīgi domājošiem indivīdiem. Tā dēvētais zombiju gājiens viņiem ir pasākums, kur parādīt gan sevi, gan smelties pieredzi no citiem. Kamēr daži ir rūpīgi centušies veidot patiešām šaušalīga paskata tēlus, citi sevi ir transformējuši, izmantojot tādus vienkāršus materiālus kā krāsas un tualetes papīrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākuma rīkotāji norāda, ka zombiju gājiena mērķis ir popularizēt toleranci un vienlīdzību. Šādi pasākumi tiek rīkoti daudzviet pasaulē, ik gadu pulcējot arvien lielāku piekritēju skaitu, jo īpaši, pateicoties Holivudas filmām un televīzijas seriāliem par šo tēmu.

Pasākums Čīlē pulcēja vairāk nekā 5 tūkstošus zombiju. Neparastais fenomens sākās ASV pilsētā Sakramento pirms 14 gadiem. Kopš tā laika zombiju gājieni notikuši arī Ņujorkā, Buenosairesā, Frankfurtē un citviet.

Kā zombiju gājieni notikuši Ņujorkā, Turīnā un Parīzē, skaties galerijā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas