FOTO: Dubļu festivāls pulcē miljoniem trakuļu

0 komentāri

Viens no neparastākajiem festivāliem pasaulē ik gadu tiek rīkots Dienvidkorejā. Kādā valsts piekrastes kūrortā notiek Dubļu festivāls, kurā ikviens pēc sirds patikas var vārtīties dubļos.

Grūti noticēt, cik lielu popularitāti bauda Dubļu festivāls, kas tiek rīkots jau 18 gadus. Pērn nedēļu ilgais pasākums pulcēja 3,2 miljonus apmeklētāju. Starp galvenajā izklaidēm ir dubļu vannas, dubļu bedres, dubļu pirtis un pat dubļu cietums.

Festivāla apmeklētāji stāsta, ka viņus vilina iespēja izplosīties pa dubļiem kopā ar pilnīgiem svešiniekiem. Visi ir noskaņoti pozitīvi un jauki pavada laiku.

Pilsētas mērs cer, ka dubļu festivāls kļūs par globālu pasākumu. Pēc viņa teiktā, ir lieliski, ja cilvēki no visas pasaules ierodas uz šādu skaistu un veselīgu festivālu.

Dubļu festivāls Dienvidkorejā turpināsies līdz 26. jūlijam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas