FOTO: Coyote Fly ar vērienīgu ballīti nosvin jauno, amfiteātra tipa telpu atklāšanu

0 komentāri

Nedēļas nogalē pēc pauzes durvis no jauna vēris slavenību iecienītais galvaspilsētas naktslokāls Coyote Fly. Uz telpu atklāšanas svinībām bija ieradušās arī sabiedrībā zināmas personas.

Coyote Fly saviem apmeklētājiem prezentēja vērienīgās pārmaiņas, kas tika realizētas jūnija beigās uzsāktajos remonta darbos, izveidojot amfiteātra tipa kluba interjeru ar koncertzāles akustiku un četrām dažādām kluba zonām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vislielākās pārmaiņas ir piedzīvojis VIP balkons, kas līdz šim bija paredzēts tikai privātiem un slēgtiem pasākumiem, liedzot pārējiem kluba apmeklētājiem ieeju. Šobrīd balkona statuss ir mainījies, klubam iegūstot vēl vienu VIP zonu, kas pēc izmaiņām turpmāk tiks saukta par Johnnie Walker Gold VIP zonu. Šajā zonā būs iespēja ne tikai rezervēt galdiņus, bet arī baudīt īpašus dzērienus pie bāra. Kā vislielāko ieguvumu var uzskatīt zonas pietuvināto izvietojumu skatuvei, kas koncertu un šovu laikā sniegs klātbūtnes efektu.

Leģendu par labāko ballīšu vietu Latvijā naktsklubs Coyote Fly uzbūra pirms deviņiem gadiem, kas pamazām pārņēma visu naktsdzīves baudītāju prātus un padarīja to neaizmirstamu.

Neaizmirstams ir arī pilnīgi jaunais Coyote Fly, kas radīts, paturot labāko, bet mainot visu pārējo, lai katra nakts būtu kā teatrāls šova baudījums, kur ikviens kluba viesis ir daļa no tā.

Šajā nedēļas nogalē klubs ne vien iepazīstināja ar notikušajām pārmaiņām, bet arī ar Coyote Fly ģimenes jaunpienācējiem, kuri tagad katru vakaru padarīs līksmāku un jautrāku – Ironman, Mr. Cold, kā arī trīs metrus garais un arī spilgtākais tēls Coyote Fly ģimenē The Robo.

“Mūsu mērķis ir būt līderiem it visā – gan apkalpošanā, gan produktu piedāvājumā, gan arī ik vakara emociju veicināšanā. Katrs vakars klientam būs kā teātra baudīšana, jo paredzami notikumi, iesaistot ne tikai personālu, bet arī pašus apmeklētājus, tādējādi radot vienotu atmosfēru. Tāpat turpināsim jūs priecēt ar pasaulē zināmu mūziķu koncertiem un šoviem. Un pats svarīgākais – turpinām attīstīt savu sniegumu, ieviešot pasaules pieredzi un redzējumu! Tas pilnīgi noteikti ir kaut kas līdz šim nebijis un neredzēts,” sola kluba vadītāja Liene Bukbārde.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas