FOTO: brazīliešu mākslinieks parastu cilvēku fotogrāfijas pārveido smieklīgās ilustrācijās

0 komentāri

Viņu sauc Hulio Sezars (Julio Cesar), un šī dienvidamerikāņa lielākais talants ir darbības ar zīmuli, pārveidojot esošo par vēl interesantāku tam, kas skatās. Šajā gadījumā tās ir vienkārši parastas fotogrāfijas, kuras, visticamāk, viņš atradis internetā, un ar savu prasmi tās tiek pārvērstas par ļoti skaistām karikatūrām un ilustrācijām.

Maza meitenīte pie friziera, vīrieša portreta foto, aziāte miglā un daudz kas cits – to visu šis vīrs ir atradis un pārveidojis interesantā un dažbrīd varbūt pat mazliet jocīgā manierē. Viņam tas padodas tik labi, ka varētu domāt, ka šis cilvēks ikdienā strādā par animācijas filmu zīmētāju. Būtu interesanti uzzināt, vai kāds no šiem attēlu varoņiem ir kādreiz mākslinieku atradis un uzrunājis pateicībā par viņa padarīto darbu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas