FOTO: Betmens un Supermens uzsāk cīņu Rīgas ielās. Kurš kuru?

0 komentāri

Viena no šī gada gaidītākajām filmām nenoliedzami ir Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma. Tās gaidās abi supervaroņi devušies Rīgas ielās, lai noskaidrotu, kuram pieder pilsēta. 

Supermena lomā iejuties TV raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš, tikmēr Betmens saglabā savu noslēpumainību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pavisam drīz uzzināsim, kā abiem supervaroņiem veicās Rīgas ielās un ko tieši viņi tur darīja. Seko līdzi jaunumiem portālā Skaties.lv, kā arī Forum Cinemas Instagram kontā.

XL vai XXXXL? #BetmensPretSupermenu #KuršUzvarēs

A video posted by Forum Cinemas (@forumcinemaslv) on


 

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas