FOTO: Betlēme, Beirūta, Monako, Budapešta – kādas Ziemassvētku egles uzstādītas citviet pasaulē!

0 komentāri

Viens no pēdējo nedēļu lielākajiem “cepieniem” tepat pie mums nāca no Zemgales, kur dobelnieki izrādīja klaju nepatiku pret pašvaldības Ziemassvētku eglītes izvēli. To, protams, nekautrējās izmantot arī interneta “troļļi”, kuri kociņu nežēloja. Portāls Skaties.lv pagājušajās brīvdienās jau atskatījās uz svētku vēstnešiem citās Latvijas pilsētās, nu pienācis brīdis, kad apskatām arī pasaules lielāko pilsētu Ziemassvētku egles. 

Ķīnā smoga dēļ izpušķuto eglīti no attāluma nemaz nav iespējams saskatīt, bet, piemēram, Dubaijas labiekārtošanas darbinieki nekautrējas pielāgoties klimatiskajām īpatnībām, un tur vienā no rajoniem par pilsētas “egli” izvēlējušies… palmu. Turpmāk galerijā apskati, kā citu pasaules valstu pilsētās izrotā svētku egli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas