FOTO: arī Rīgā beidzot tapis interaktīvs 3D vides zīmējums

0 komentāri

Coca-Cola pie tirdzniecības centra Spice A ieejas pilsētniekiem un Rīgas viesiem ir atklājusi īpašu 3D vides zīmējumu, kurā cilvēki tiek aicināti fotografēties, sērfojot viļņos kopā ar nāriņu.

Zīmējuma 3D kvalitāte ir novērtējama tikai no konkrēta skatpunkta, kas atzīmēts uz ietves. To aptuveni nedēļas garumā veidoja lietuviešu mākslinieks Sauļus Gudelevičs, un līdzīgi vides objekti šobrīd ir apskatāmi tikai Tallinā un Viļņā. Akcija risinās Coca-Cola vasaras kampaņas Laimes skūpsts ietvaros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šis projekts ir unikāls pasaulē un īstenots tikai Baltijas valstīs. Šogad Coca-Cola svin savas īpašās formas stikla pudeles 100 gadu jubileju, un šis 3D zīmējums ir īpaša šo svinību sastāvdaļa. Ceru, ka Spices daudzajiem apmeklētājiem patiks izpētīt šo zīmējumu un atrast pareizo skatpunktu, lai novērtētu 3D kvalitāti, kā arī pašiem nostāties uz zīmējumā attēlotā sērfinga dēļa, lai nofotografētos jautrā noskaņā,” saka Ieva Matulaitiene, Coca-Cola mārketinga direktore Baltijas valstīs.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

FOTO: 3D māksla pasaulē

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas