FOTO: ar trakulībām aizvadīts pēdējais reivs VEF Kultūras pilī

0 komentāri

Sestdien VEF Kultūras pilī  norisinājās elektroniskās deju mūzikas notikums VEF is RAVE, kura galvenais mākslinieks bija vinila dīdžeju kultūras aizsācējs bijušajā Padomju Savienībā Jānis Krauklis. Šis bija pēdējais publiskais pasākums pirms VEF Kultūras pils rekonstrukcijas uzsākšanas.

Vakara gaitā uz skatuves kāpa ne vien Jānis Krauklis, bet arī Ze Ivarzz, Moon Disco (Lietuva), Ksenia Kamikaza un Cyber Show Performence no Alexandroid Malysh.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reivu kultūra mūsdienu izpratnē Rīgā aizsākās ar Kaspara Vanaga leģendārajiem Open pasākumiem 1995. gadā, tomēr 90. gadu otrajā pusē šī kustība sāka asociēties vairāk ar veco Spilves lidostu un VEF Kultūras pili.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas