FOTO: Ar pikantērijām un salūtu JUST bārs nosvin piecu gadu jubileju

0 komentāri

  JUST bārs atrodas pašā Rīgas sirdī – 11.Novembra Krastmalā 17, Triangula Bastionā. Piecu gadu laikā bārs no maza kokteiļbāra attīstījies 3 stāvos – 3 deju zonās.

No 10 darbiniekiem pašlaik bārs izaudzis par 75 darbinieku darba vietu. Iepriekš bārs varēja uzņemt 200 viesus, bet nu jau 1000. Arī kvadrātmetru ziņā bāra sākotnējā platība bija 300 kvadrātmetri, bet nu jau 1700 kvadrātmetri. Tieši šo sasniegumu dēļ aizvadītajā nedēļas nogalē, iespējamais, labākais bārs Rīgā, svinēja savu 5 gadu jubileju ar trīs dienu svētku festivālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez grandiozajiem bāra attīstības plāniem bārs regulāri atbalsta latviešu mūziķus un dīdžejus, piedāvājot viņu koncertus un DJ setus kluba apmeklētājiem. Šo gadu laikā veikta ekskluzīva sadarbība ar Londonas leiblu Hed Kandi un vienu no slavenākajiem dīdžeju duetiem The Shapeshifters, kura koncerts bija Rīgā un JUST bārā.

5 gadu jubilejas svētku svinībās trīs dienu garumā uz skatuves kāpa labākie latviešu mūziķi un dīdžeji – Edavārdi, OZOLS, Pēteris Upelnieks, Dzelzs Vilks, Samanta Tīna Otra Puse, Miks Dukurs, Dvīnes, Sabīne Berezina, Mārtiņš Ruskis, Paula Dukure – , kā arī gaisa akrobāte no Sanktpēterburgas.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas