FOTO: ar krūšturiem uz skatuves un salūtu virs jūras rojinieki nosvin Zvejnieksvētkus

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Rojā tika svinēta Zvejnieksvētku 65. gadskārta. Svētku murdā mudžēja visdažādākie notikumi gan lieliem, gan maziem.

Neiztrūkstoša svētku sastāvdaļa Rojā ir vizināšanās jūrā. Šogad, līdztekus kuģīšiem un jahtai, tādu iespēju piedāvāja arī burinieks. Tikmēr bērniem īpašu spēļu programmu bija sarūpējis Kašers un Jogita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tradicionāli Rojā viesojās pats Jūras valdnieks ar savu svītu, lai dotos īpašajā svētku braucienā pa Rojas ielām, spēkiem mērojās īsti virves vilcēji, bet apmeklētājiem bija iespēja noteikt savu Zvejnieka tēla līmeni, kā arī padancot dienas zaļumballē.

Uz Kapteiņa skatuves “fīrējās” grupa Labvēlīgais Tips, kuriem izdevās daiļā dzimuma pārstāves savaldzināt un pārliecināt šķirties no saviem krūšturiem. Vakara gaitā uz skatuves kāpa arī Jumprava, Bet Bet, Credo, Gacho, DJ Ufo, Galaktika un Mākoņstūmēji.

Pusnaktī ballētājus priecēja salūts virs jūras.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas