FOTO: ar krāšņāko uguņošanu jūras krastā “izskan” Jūrmalas Kūrorta svētki

2 komentāri

Ar Laimas Vaikules koncertu un šīs vasaras krāšņāko uguņošanu jūras krastā sestdienas, 28. maija, vakarā noslēdzās Jūrmalas Kūrorta svētki.

Visas dienas garumā tika piedāvāts plašs aktivitāšu klāsts bērniem, koncerti un sportiskas izklaides jauniešiem, bagātīgi Jūrmalas restorānu garšu baudījumi, koncerti Horna dārzā un pludmalē, kā arī svētku gājiens un pašmāju labumu tirdziņš. Svētku ietvaros notika aktīvas un radošas atpūtas pasākums ZZ Festivāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neiztrūkstoša svētku gaisotnē ir mūzika. Horna dārzā uzstājas dziesminieks Goran Gora, Alise Joste un postfolka grupa Zāle. Savukārt svētku vakara programmu Majoru pludmalē uz lielās skatuves atklāja dīdžejs Toms Grēviņš un grupa Carnival Youth. Ar īpašu koncertprogrammu savai pilsētai Jūrmalai pludmalē uz lielās skatuves uzstājās dziedātāja Laima Vaikule. Svētkus noslēdza krāšņs salūts.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Liene
  0

  Liene

  Svētku sajūta, kas tur ko nesaprast!

  29.05.2016 12:54

 • Pagale
  0

  Pagale

  Es laikam nekad nesapratīšu, kādēļ salūti liek cilvēkiem kaifot...

  29.05.2016 12:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas