FOTOAPSKATS: Karijs.lv ceļotāji nonāk burvīgajā Rumānijā

0 komentāri

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar ceļojumu blogu Karijs.lv turpina publicēt divu nesen precētā pāra – Harija un Karīnas – piedzīvojumus Eiropā un drīzumā arī Tuvajos Austrumos. Šoreiz piedāvājam skaistu fotoatskatu uz Ukrainu.

Čau!
Atkal nedēļa jau apkārt, atkal nepaspēju iekļauties svētdienā un publicējos tikai pirmdienā, bet tas nekas, ja? Šonedēļ pārcēlāmies dzīvot atpakaļ uz ES, tāpēc veikalos katru reizi esam šokēti par to, cik viss dārgs. Ukrainas cenas man gāja pie sirds daudz labāk. Nu nekas, jāmācās dzīvot vēl taupīgāk.

Starp citu, tieši šodien – 25. maijā – ir pagājis tieši mēnesis, kopš pametām dzimteni. Tāpēc šovakar, neskatoties uz nedaudz augstākām cenām, svinēsim – ēdīsim gaļu un dzersim vīnu!

Tātad, ja gribi smalkāk zināt, kā mums gāja ceturtajā mūsu ceļojuma nedēļā, klikšķini uz pirmās bildes un skaties, un lasi! Komentāros, protams, gaidu atsauksmes un ierosinājumus.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas