FOTO: apskati, ko Rumānijā nozīmē “priecīgie kapiņi”!

0 komentāri

Turpinām ceļojuma bloga Karijs.lv piedzīvojumu atspoguļošanu portālā Skaties.lv. Šoreiz aplūkosim ceļotāju piedzīvojumus Rumānijas pilsētā Sapanta, kurā ir ļoti interesanta kapsēta.

“1935. gadā kāds vietējais galdnieks izdomāja, ka par nāvi nav jāskumst, bet tā vietā jāpriecājas par krāsaino dzīvi, kas aizvadīta. Un sāka veidot krustus. Pēc viņa nāves nodarbi pārņēma viņa māceklis, kurš joprojām darina krustiņus. Gan jau, ka pēc mācekļa nāks mācekļa māceklis.” Un tā tālāk un tā joprojām. Karijs.lv tandēms Karīna un Harijs ir sabildējuši dažus no šiem “priecīgajiem kapiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krustos attēlota aizgājēja nodarbošanās vai kāds spilgts dzīves mirklis. Zem attēla ir pantiņi tautasdziesmu stilā, kuros pirmajā personā humoristiski pastāstīts par to, kā konkrētais personāžs dzīvojis, kādas viņam bijušas problēmas, ar ko nodarbojies utt. Tādējādi, atnākot pieminēt kritušos, palicēji var priecāties par to, kā labi nodzīvots mūžiņš.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas