FOTO: apnikuši sniegavīri? Ko vēl izveidot no sniega

0 komentāri

Sniega šobrīd visā Latvijā netrūkst, tāpēc pēdējais laiks izmantot īstas ziemas priekšrocības. Šie foto tev dos pāris idejas, kā to izdarīt “pēc pilnas programmas”. 

Ja tev jau apnicis velt sniegavīrus, lūk, vairāki desmiti ideju, ko vēl var izveidot no sniega. Sākot no sniega cietokšņiem līdz pat īstiem mākslas darbiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielu daļu šo figūru gan veidojuši profesionāļi, tomēr tas neliedz iespēju arī tev pieņemt izaicinājumu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas