FOTO: apnicis, ka draugs visu laiku pavada telefonā? Iesēdini viņu Offline krēslā, kas bloķē internetu

0 komentāri

Poļu interjera dizainere Agata Novaka radījusi īpašu krēslu, kas ļauj cīnīties ar personām, kas nespēj apslāpēt savu interesi par jaunumiem un pārāk daudz laika pavada, sērfojot telefonā.

Jauniete radījusi Offline krēslu, kurā iesēžoties, visas mobilās un portatīvās ierīces zaudē savienojumu ar internetu, tādējādi piespiežot sarunas biedru koncentrēties uz savu kolēģi, nevis tālrunī notiekošo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunākie pētījumi atklāj, ka ikviens no mums savā telefonā ieskatās vidēji 110 reižu dienā. Lūk, kā šo dramatisko skaitli samazināt.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas