Foto: 1500 mazo lasītāju piedalās krāšņā gājienā uz “Gaismas pili”

0 komentāri

Starptautiskajā rakstpratības dienā, 8. septembrī, Rīgā norisinājās karnevāla gājiens “Gribu iet uz bibliotēku”, pulcējot 1,5 tūkst. bērnu, kuri, tērpušies savu iecienītāko grāmatu varoņu tēlos, veica simbolisku gājienu pāri Akmens tiltam no Rātslaukuma uz Latvijas Nacionālās bibliotēkas jauno ēku, dēvētu par “Gaismas pili”.

Karnevāla gājiens bērniem ”Gribu iet uz bibliotēku!” ir daļa no Eiropas kultūras galvaspilsetas programmas, tas iekļauts tematiskajā līnijā ”Rīgas karnevāls”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā pasākumā bērniem bija iespēja demonstrēt pašu izveidoto karnevāla tērpu par savas mīļākās grāmatas tēmu, saņemt balvas, vērot cirka priekšnesumus, piedalīties Gaismas pils, tās lasītavu, pakalpojumu un iespēju iepazīšanas spēlē, radošajās darbnīcās un citās izzinošās aktivitātes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas