FOTO: 15 asprātīgi veidi, kā paša rociņām salabot savu auto

0 komentāri

Lai izdzīvotu šajā nežēlīgajā pasaulē, cilvēkam ir jāpieslēz arīsava prāta radošā daļa, lai pat ārkārtas situācijas spētu tikt laukā no izmisuma pilnām situācijām. Tā arī šo automašīnu īpašnieki ir darījuši, un, vismaz spriežot pēc bildēm, tas diezgan veiksmīgi ir sanācis.

Nolūzis izpūtējs, sasista priekšējais lukturis vai pat pamatīgi iedragāts “kapots”? Domā, ka jāved uz servisu? Mums ir daži piemēri ar spēkratiem, kuru vadītāji ir pavisam citādās domās, uzskatot, ka viņi paši spēj tikt galā ar radušajām neražām. To, cik tas viss ir vai nav efektīvi, nemākam spriest, bet tas, ka šos auto mehānikas brīnumus var nosaukt par efektīgiem, ir vairāk kā skaidrs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Šos smieklīgos pierādījumus cilvēka radošuma robežu neesamībai apkopojis Azerbaidžānas nacionālās televīzijas sociālās vietnes Facebook profils.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas