Fonoklubs dzimšanas dienu svinēs ar ikgadējo ”divdiennieku”

0 komentāri

Piektdien un sestdien, 18. un 19. septembrī, septīto dzimšanas dienu svinīgā atmosfērā sagaidīs Cēsu Fonoklubs, apmeklētājiem piedāvājot septiņu dīdžeju un grupu Čipsis un Dullais un Oranžās brīvdienas priekšnesumus, vēsta Fonokluba pārstāvis Jānis Sildniks.

Piektdienas vakarā uzstāsies romantiskais duets Čipsis un Dullais, kā arī teju visi Fonokluba rezidentdīdžeji, kuri šo septiņu gadu laikā ir bijuši nozīmīgs faktors kluba muzikālā noformējuma definēšanai, – Radikālis, DidzisKO, diskotēka Šmārcis piedāvā…, dj Winamp, Krēsls un Rofl_D.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sestdien par svinību turpinājumu gādās hiperaktīvā un, iespējams, vienīgā turbo-folk grupa Latvijā – Oranžās brīvdienas, kas Cēsīm spilgtā atmiņā aizvien ir no nesenās uzstāšanās lielkoncertā Fono Cēsis. Dejas 19. septembra vakarā ir nodotas apvienības Funky Breakout pārstāvim All-Viss.

Kluba īpašnieks Lauris Sildniks norāda, ka ir priecīgs tik ilgus gadus darboties dzimtajā pilsētā: ”Mēs noteikti esam Cēsu patrioti, tāpēc katrā pasākumā, kas pulcē apmeklētājus no dažādām Latvijas pilsētām, izjūtam neviltotu gandarījumu. Arī aizvadītajā gadā varam atskatīties uz labi padarītu darbu un varam tikai solīt, ka darīsim visu, lai ar līdzīgām emocijām sagaidītu astotos svētkus, dāvājot Fono apmeklētājiem daudz patīkamu koncertu un ballīšu.”

Ņemot vērā pasākuma svinīgo raksturu, kluba pārstāvji aicina ballētājus ierasties solīdā izskatā – dāmām priekšroku dodot kleitām, taču kungiem – žaketēm.

Pasākuma sākums plānots plkst. 22:00; ieeja – bez maksas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas